HakkımızdaKurulduğu 1960 yılından günümüze, Gemiyap Gemi Gereçleri Yapımı Donatımı ve Onarımı A.Ş. denizde emniyet ürünleri ve sistemleri konusunda denizcilik piyasasının ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamaktadır. Can salları, RIB botları, filikalar, güverte vinçleri, ambar kapakları, gemi donatımı ve güvenlik ekipmanları için hizmetlerini yurt içinde ve uluslarası olarak geliştirmektedir.

1993 yılından itibaren, Gemiyap servis istasyonları, armatörler, tersaneler, tekne imalatçıları, gemi acentaları, yat turları ve yat ürünleri, perakende mağazaları ile Cansalı imal eden firmalar için SOLAS/IMO/MARPOL ve Wheelmark sertifikalı ürünler ithal etmekte ve pazarlamaktadır.

Felsefemiz
Denize olan sevgimizden dolayı, her zaman en kaliteli ve mükemmel hizmeti vermeyi benimsemiştir. Ülkemizde tek temsilcisi olduğumuz, dünyanın denizcilik alanında tanınmış olan bir çok firmasının yüksek kaliteli ürünlerinin desteği ve tecrübesine ek olarak, uzman kadromuz ile hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Amacımız, müşterilerimizin artan ihtiyaclarına güvenilir, fiyat avantajlı ve fonksiyonel çözümlemeleri, güvenli ve kaliteli bir şekilde sunmaktır.

Misyonumuz
Yerli, yabancı her türlü deniz vasıtasına ikmal ve servis sektöründe en iyi hizmeti vererek, en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen çözümleri sunmak ve işbirliğimizi daha istikrarlı yarınlara taşımaktır.

Vizyonumuz
Hızla gelişen sektörümüzün, profesyonel ve doğru altyapıya sahip lider firma ihtiyacını karşılamak ve sektör gelişmelerini yakından takip ederek, yönlendirebilen daha aktif ve nitelikli, söz sahibi firma olabilmektir.